Programovanie

Jasné ciele a očakávania od webu sú kľúčové

Weby a e-shopy

Kvalitná webová stránka a správne nastavený online marketing je dnes nevyhnutnosťou úspešného podnikania. Firmy, ktoré zanedbávajú svoje weby, budú skôr či neskôr nahradené agresívnou mladou konkurenciou, ktorá bude mať perfektne spracovaný online business model.

Ak dnes máte nejaký problém alebo potrebu, tak prvá vec čo urobíte je, že túto otázku vložíte do vyhľadávania Google a kliknete obvykle na prvý až tretí výsledok. Môžu to byť obyčajné problémy ako napríklad „Oprava kúrenia Brno“ alebo „Aký si vybrať mobil“.

Aby ste sa dostali na prvé priečky, potrebujete aj technologicky moderný web, ktorý vyhovuje posledným štandardom webdesignu. Firmy, ktoré majú prehľadný a atraktívny web, dokážu vygenerovať znateľne vyššie zisky.

Tvorba webstránok a internetových obchodov
Tvorba internetových obchodov

Online prezentácia je investícia

Vyhodené peniaze?

Mnoho podnikateľov vníma webovú stránku skôr ako nutný výdaj, aby firma jednoducho mala „nejaký web“. Webová stránka ale dokáže byť tým najlepším generátorom nových zákazníkov alebo dopytov iba vďaka správnemu prevedeniu.

To správne vnímanie ale je, že tvorba webových stránok je skrátka investícia. Investície do stabilného rastu a silnej pozície na trhu. Pokiaľ firma nebude budovať svoju trhovú pozíciu v online prostredí, tak skôr alebo neskôr príde konkurencia, ktorá to urobí.

Chcete, aby aj vaša firma využívala IT služby na profesionálne úrovni?

Poďme sa spojiť a prebrať, s čím môžeme pomôcť!


Mám záujem

User experience design

Intuitívny proces

Weby už robíme nejaký piatok a za ten čas sme náš proces vyoptimalizovali tak, aby bol čo najviac jednoduchý a intuitívny.

Jednoducho vás prevedieme jednotlivými fázami tak, aby na konci vznikla funkčná a moderná webová stránka, ktorá je podľa vašich predstáv a zároveň podľa našich odporúčaní na funkčnosť a vzhľad.

Akonáhle je web hotový, je možné ľahko nadviazať na online marketing a vyťažiť tak z nového webu maximum.

Informačné systémy, Dochádzkové systémy, Logistické systémy, Plánovanie firemných procesov

Riešenia na mieru špeciality a vaše priania

Informačné systémy

Hľadáte niečo špeciálne? Pomôžeme vám s návrhom aj riešením konkrétneho problému a individuálnej požiadavky.

Plánovanie podnikových zdrojov nie je žiadna nová téma. Ide o štandard, ktorý používajú väčšie firmy na riadenie, plánovanie, organizovanie celého chodu firmy už mnoho rokov. ERP predstavuje jednotný podnikový informačný systém. Tento jeden komplexný systém rieši všetko, od nákupu surovín, cez riadenie vzťahov so zákazníkmi, až po financie.

Doplnkové služby

Najčastejšie pre vás riešime

Pomôžeme vám s prípravou zadania

Jasné ciele a očakávania od webových stránok sú kľúčom k úspešnej on-line propagácii i návrhu technického riešenia.

Tvorbu obsahu
copywriting, fotenie, videá

Pomocou presne zacieleného obsahu, pripraveného profesionálmi, posunieme vašu prezentáciu oveľa ďalej.

Predávajte pomocou svojich stránok on-line

Rezervačné systémy, predajné formuláre či zber leadov? Doplníme stránky o všetko potrebné, čo vám ušetria čas a návštevníkom zväčšia komfort.